Lila Çayyolu halı yıkama, firmamız profesyonel olarak el dokuma halıların temizliğini yapmaktadır. Firmamız organik ürünler kullanarak el dokuması yün halılarınızın temizliğini yapıyoruz. Her yöreye ait el dokuma halı, kilim, nepal, ipek halılarınızın organik hali bozulmadan ve renk dağılması olmadan bu işlem yapılmaktadır.
El dokuma halılarınız adresinizden ücretsiz servis imkanı ile alınır. Yıkama tesislerimizde işinin ehli ustalarımız tarafından ip, model, renk özelikleri kontrol edilir ve yıkama yöntemi belirlenir. Nedir bu yıkama yöntemleri? Kullanılacak organik şampuanın oranı, kullanılacak el makina fırçasının kalınlığı - yumuşaklığı veya inceliği belirlenir. Kullanılacak şampuanın ph oranının belirlenmesi ve yıkama süresinin belirlenmesi. Ustalarımız tüm bu bilgiler ışığında el dokuması yün halılarınızın herhangi bir deformasyona uğramadan temizliğini yapmaktadır.
Ayrıca Lila Çayyolu halı yıkama olarak, her çeşit eldokuma, ipek, yörük, nepal ... halılarınızın tamir - tadilat, yeniden saçak örmesi ve yeniden el overloğu yapılması hizmetimiz de mevcuttur. Bu tadilat işlemleri halının organik doku, renk ve desenine uygun şekilde yün ip kullanılarak yapılmaktadır. Bilgi için arayınız: 0312 226 02 72