Çayyolu Halı Yıkama olarak, Çayyolu, Konutkent, Ümitkent,  Koru kent, Mutlukent, Konutkent 2, Bağlıca. Alacaatlı, Gazi Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Çukurambar, Eryaman, Batıkent, Etimesgut, Sincan, Demetevler, Yenimahalle halı yıkama bölgelerine hizmetlerimiz devam etmektedir. Halı koltuk yorgan ve battaniye yıkama, perde ve stor perde temizliği, yerinde halı yıkama, yatak ve kanepe yıkama hizmetleri sunmaktayız.
Çayyolu halı yıkama firmamızda, sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantili olup, kesinlikle memnun müşteri edinme peşindeyiz. Firmamızın mazisi yaklaşık olarak 10 yılını tamamlamaktadır. Dolayısı ile el dokuması halıların yıkanmasında, deri halılar, ipek halılar, şagi halılar Nepal ve benzeri özellikli ehemmiyet isteyen halıların bakımı ve temizliği hakkında profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olan firmamızın, müşteri memnuniyet porföyü gayet yüksektir.
Sizlerde Çayyolu Halı Yıkama firmamıza gelin, bir sıcak çayımızdan ikram edelim, halılarınızın nasıl yıkandığını gözlerinizle görün. Çayyolu Halı Yıkama her zaman tercih edilenler arasındadadır.